kreatywne formy edukacji

wiele współpracujących placówek

lokalne i ogólnopolskie inicjatywy

wsparcie w nauce i rozwoju


O nas

Edukacją zajmujemy się od blisko 15 lat. Stawiamy na kreatywne i nieszablonowe rozwiązania edukacyjne.

Naszą pasją jest edukacja artystyczna. Dzięki niej dzieci są w stanie wyrazić siebie i rozwinąć swoją kreatywność. Chcemy od najmłodszych lat zarazić podopiecznych pasjami artystycznymi, by razem z nimi pokolorować nasz szary świat na wszystkie barwy tęczy.

Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz placówkę, która przeniesie Cię w inny wymiar!


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 730 009 154

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Najbardziej kreatywni ludzie mają dużo energii fizycznej, ale często są ciche i spokojne. Mogą pracować przez to wiele godzin w wielkim skupieniu.

Większość kreatywnych osób łączy w sobie zabawę oraz produktywność, co często oznacza zarówno odpowiedzialność jak i jej brak. Cytując książkę "Pomimo beztroski, która dotyka znaczną część kreatywnych ludzi, mają oni wytrwałość w pracy do później nocy i nie ustępują zanim nie dokonają chociaż fragmentu swojej idei w przeciwieństwie do wielu innych osób". Ich wytrwałość w realizacji swoich pomysłów występuje często kosztem innych obowiązków lub innych osób.

Osoby kreatywne oddają się z pasją swojej pracy, jednak pozostają ekstremalnie obiektywne i krytyczne w stosunku do tego co jest w niej wykonywane dobrze. Są w stanie przyznać kiedy coś co stworzyli nie utrzymuje poziomu jaki po sobie oczekiwali.