kreatywne formy edukacji

wiele współpracujących placówek

lokalne i ogólnopolskie inicjatywy

wsparcie w nauce i rozwoju


Nasze placówki

Przedszkole Słoneczna Szóstka z Oddziałami Zamiejscowymi

www.slonecznaszostka.plPrzedszkole "Słoneczna Szóstka", położone w lewym skrzydle Szkoły Podstawowej nr 6, stawia sobie za cel stworzenie jak najbardziej sprzyjających warunków umożliwiających osiągniecie sukcesu każdemu wychowankowi. Bezpieczna okolica oraz duże ilości terenów zielonych stwarzają możliwości wszechstronnego rozwoju. Przedszkole posiada ogród dydaktyczny z żywymi zwierzętami: (króliki, wiewiórka, papugi) oraz ze zwierzętami naturalnych wielkości wykonanych z masy żywicznej. Przedszkole oferuje szeroki wachlarz bezpłatnych zajęć. Zajęcia prowadzone są w formie zabaw przy wykorzystaniu różnych ciekawych środków dydaktycznych oraz narzędzi multimedialnych.ul. Paderewskiego 4, 63-100 Śrem

Przedszkole prowadzi oddziały zamiejscowe:


w Psarskim:
w Pyszącej:
w Śremie ul. Wyszyńskiego 4:
w Śremie ul. Wyszyńskiego 11

Przedszkole Truskawkowa Polanka

www.truskawkowapolanka.plPrzedszkole "Truskawkowa Polanka" to małe, kameralne przedszkole stawiające na wysoką jakość usług, bezpieczeństwo i kreatywność, tak by każde zajęcia były dla dziecka wyjątkowym przeżyciem. Jego celem jest przygotowanie dzieci do odnoszenia sukcesów i radzenia sobie z trudnościami, do podjęcia nauki w szkole, życia w społeczeństwie i uczestnictwa w życiu kulturalnym. Przedszkole oferuje szereg bezpłatnych i odpłatnych zajęć dla podopiecznych.
Przedszkole w Kórniku (al. Flensa 24A/7, 62-030 Kórnik):
Przedszkole w Książu Wielkopolskim (ul. Nowomiejska 24a, 63-130 Książ Wlkp.)

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Śremie

www.szkolausmiechu.plSzkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, położona w starej części miasta, to placówka stawiająca na miłą, rodzinną atmosferę, wzbudzającą poczucie bezpieczeństwa wśród uczniów. Wysoce wykwalifikowana, sympatyczna kadra nauczycielska ma na uwadze przede wszystkim dobro dziecka oraz jego prawidłowy rozwój. W zapewnieniu tego wszystkiego pomagają innowacyjne rozwiązania wdrażane przez szkołę, kreatywne metody nauczania oraz szeroki zakres zajęć pozalekcyjnych. Właśnie w naszej szkole wspólnie z dziećmi kolorujemy każdy następny dzień! Przygoda i kreatywność są naszą domeną!
ul. Wyszyńskiego 11, 63-100 Śrem:


Żłobek Tęczowa Kraina

www.zlobekteczowakraina.plŻłobek "Tęczowa Kraina" to kameralne miejsce gwarantujące domowe ciepło i troskliwą opiekę. Priorytetem placówki jest przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa i prawidłowego rozwoju dziecka. Odbywa się to m.in poprzez naukę samodzielności, wszelkiego rodzaju zajęcia ogólnorozwojowe, zajęcia wyciszające oraz zabawy ( wspólne malowanie, rysowanie, śpiew, taniec). Dzięki temu już od najmłodszych lat buduje się i zaspokaja naturalną dziecięcą ciekawość świata.
ul. Staszica 8, 63-100 Śrem:
ul. Sikorskiego 111, 63-100 Psarskie


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 730 009 154

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Najbardziej kreatywni ludzie mają dużo energii fizycznej, ale często są ciche i spokojne. Mogą pracować przez to wiele godzin w wielkim skupieniu.

Większość kreatywnych osób łączy w sobie zabawę oraz produktywność, co często oznacza zarówno odpowiedzialność jak i jej brak. Cytując książkę "Pomimo beztroski, która dotyka znaczną część kreatywnych ludzi, mają oni wytrwałość w pracy do później nocy i nie ustępują zanim nie dokonają chociaż fragmentu swojej idei w przeciwieństwie do wielu innych osób". Ich wytrwałość w realizacji swoich pomysłów występuje często kosztem innych obowiązków lub innych osób.

Osoby kreatywne oddają się z pasją swojej pracy, jednak pozostają ekstremalnie obiektywne i krytyczne w stosunku do tego co jest w niej wykonywane dobrze. Są w stanie przyznać kiedy coś co stworzyli nie utrzymuje poziomu jaki po sobie oczekiwali.